051-55267777

بازرگانی شبیری

روش ها و هزینه های ارسال


بازرگانی شبیری، سفارش‌های شما را از طریق پست صورت می‌گیرد. در روزهای کاری، چنانچه سفارش خود را تا ساعت ۰۹:۰۰ نهایی کنید، سفارش شما همان روز تحویل مرکز پست خواهد شد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۰۹:۰۰ در روزهای کاری ثبت نهایی گردد، صبح روز کاری بعد تحویل پست می‌شود. همچنین در هنگام ثبت سفارش می‌توانید زمان و ساعتی که سفارش شما تحویل شرکت پست می‌شود را مشاهده فرمایید.

کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارش در حساب کاربری شما درج می‌شود. همچنین کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک نیز به دست شما خواهد رسید. با استفاده از کد پیگیری پست پیشتاز می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

هزینه ارسال توسط پست پیشتاز بسته به محصول و مسافت متفاوت است. حداقل هزینه بسته‌بندی و ارسال پست پیشتاز (معادل یک عدد گوشی موبایل + لوازم جانبی) به همراه بیمه کالا ۳۹ هزار تومان است.

سعی ما در بازرگانی شبیری بر این است که سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان برسد. در بازرگانی شبیری دو روش برای ارسال سفارش‌ها در نظر گرفته شده است که شما می توانید با توجه به موقعیت مکانی تان، یکی از این روش‌ها را هنگام ثبت سفارش انتخاب نمایید: حضوری و غیر حضوری. گزینه خرید حضوری برای شهرهای کاشمر و مشهد فعال می‌باشد.

لازم به ذکر است که در صورتی که سفارش شما به هر دلیلی تحویل نشد، با تیم پشتیبانی بازرگانی شبیری تماس بگیرید تا مشکل شما را بررسی کرده و راهکار مناسب برای حل آن ارائه دهد.

flower