051-55267777

بازرگانی شبیری

ضمانت ۷ روزه بازرگانی شبیری


با شبیری، خرید شما در امان است!

ما در فروشگاه شبیری، به این اعتقاد داریم که خرید آنلاین باید برای شما راحت و بدون هیچگونه نگرانی باشد. به همین دلیل، با ارائه ضمانت هفت روزه بازگشت کالا، به شما اطمینان می‌دهیم که در صورت هرگونه عدم رضایت از محصول خریداری شده، می‌توانید آن را به ما بازگردانید.

همچنین، با خرید از ما، تنها مبلغی که باید پرداخت کنید، قیمت محصول درج شده بر روی سایت است و هیچ هزینه اضافه‌ای مانند مالیات و ... را نخواهید پرداخت. همچنین، شما ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی و نرم‌افزار در کنار محصول نخواهید بود.

در صورتی که محل خریداری شما با محل فروشگاه ما متفاوت است، ممکن است هزینه حمل به مبلغ خرید شما افزوده شود. اما این هزینه در هنگام ثبت سفارش به شما نمایش داده می‌شود و قیمت نهایی خرید شما، قیمت سایت است.

ما در فروشگاه شبیری، به کیفیت و رضایت شما از خرید خود اهمیت می‌دهیم و با ارائه ضمانت هفت روزه بازگشت کالا، سعی می‌کنیم خرید آنلاین را برای شما هر چه ساده‌تر و راحت‌تر کنیم. با خرید از ما، خرید شما در امان است!

guarantee logo

ضمانت برگشت 100% پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید، با شرایط زیر از طرف بازرگانی شبیری به شما ارائه می‌شود:

- مشخصات محصول در سایت بازرگانی شبیری با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. در این صورت، بدون هیچگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ، می‌توانید محصول را به ما بازگردانید و پول خود را دریافت کنید.

- قیمت محصول با قیمت اکثریت فروشندگان بازار عرضه شده باشد. در این صورت نیز، با شرایط ذیل، می‌توانید محصول را به ما بازگردانید و پول خود را دریافت کنید.

- قیمت محصول بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار باشد، با شرایط زیر:

- این شرط برای محصولاتی که تحت تغییرات سریع قیمتی قرار می‌گیرند مانند گوشی تلفن همراه، معتبر نیست. قیمت برخی محصولات از جمله گوشی‌های موبایل با سود ثابتی از جانب بازرگانی شبیری عرضه می‌شوند اما ممکن است قیمت ارائه محصول توسط تامین‌کنندگان بازرگانی شبیری، در روز چندین بار تغییر کند.

- در هنگام مقایسه قیمت‌های بازرگانی شبیری، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای احتمالی همراه محصول توجه فرمایید.

- در صورت ادعای بازرگانی شبیری به اصل و اورجینال بودن محصول، محصول اصل نباشد. در این صورت نیز، بدون هیچگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ، می‌توانید محصول را به ما بازگردانید و پول خود را دریافت کنید.

- در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه محصول معتبر نباشد و یا تقلبی باشد، نیز می‌توانید محصول را به ما بازگردانید و پول خود را دریافت کنید.

- کالای خریداری شده از بازرگانی شبیری، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد که ماهیت پک محصول نباشد، با شرایط زیر:

- اجناس دارای گارانتی که آکبند بوده و یا دارای پلمب شرکتی هستند، قاعدتا دخل و تصرفی در آنها نداشته، برای شرکت گارانتی‌کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی‌کننده، پاسخگو بوده و بازرگانی شبیری نیز پیگیر و حامی شما در روند ارائه خدمات شرکت گارانتی‌کننده به شما خواهد بود.

- اجناسی که بدون پلمب شرکتی هستند، در صورتی که برای هر دلیلی از محصول رضایت نداشتید، می‌توانید این محصولات را تا 7 روز پس از خرید، به بازرگانی شبیری بازگردانید و پول خود را دریافت کنید. اما در این صورت هزینه ارسال کالا بر عهده شما می‌باشد.

flower